Żaluzje drewniane, aluminiowe

Żaluzje drewniane, aluminiowe

Zobacz ofertęZobacz ofertę

Żaluzje pionowe

Żaluzje pionowe

Zobacz ofertęZobacz ofertę

Żaluzje

Żaluzje chronią pomieszczenia przed słońcem oraz niechcianymi spojrzeniami sąsiadów i przechodniów. Odpowiednio wysterowane pozwalają decydować o zaciemnieniu, nasłonecznieniu oraz temperaturze.
Żaluzje stanowią także ważny element dekoracyjny domu. Zastosowanie dekoracyjnej tasiemki pięknie podkreśla estetykę ich wyglądu. W zależności od wybranego systemu montażu, szerokości listewek i kolorystyki, można dowolnie odmienić wnętrze każdego pomieszczenia a także korygować proporcje okna i pomieszczenia.

W naszej ofercie posiadamy żaluzje o szerokości lamel od 1,6cm do 6,5cm co daje wiele możliwości zastosowań. Szczególnie polecamy żaluzje o szerokości 3,5cm z montażem na ramie okna. Ta szerokość lamel nie blokuje możliwości otwierania okna a także ma dużo nowocześniejszy charakter niż kiedyś znane nam rozwiązania:)

Żaluzje bambusowe oraz żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane, bambusowe tworzą niepowtarzalny elegancki design. Dobór odpowiedniego koloru i szerokości lameli odmieni jakość Twoich pomieszczeń, pozwoli Ci w wyjątkowy i prosty sposób kontrolować światło, a także doda klasy i elegancji. Są wyjątkowo funkcjonalne i praktyczne, przy czym nie tracą na walorach estetycznych. To świetna propozycja dla każdego miłośnika łączenia sprawdzonych rozwiązań z nowoczesnymi trendami obowiązującymi w sztuce dekoracji wnętrz. Żaluzje bambusowe to często wybierana przez klientów opcja, są nieco lżejsze niż drewno co ma dość duże znaczenie przy dużych powierzchniach.

Żaluzje aluminiowe

Dostępne na rynku żaluzje aluminiowe różnią się znacząco od systemów spotykanych w latach 90-tych. Obecnie to nowoczesny system osłon okiennych, który również stanowi elegancki i funkcjonalny element wystroju wnętrz. Żaluzje aluminiowe pozwalają na regulację naświetlenia poprzez płynne nachylenie piórek.

Żaluzje faux wood

Żaluzje z tej kolekcji swoim wyglądem przypominają żaluzje drewniane, choć są wykonane z plastiku. Ze względu na swoją odporność na wilgoć i wodę są idealnym rozwiązaniem dla kuchni i łazienek.
Dostępne w trzech rozmiarach: 35 mm, 50 mm i 65 mm oraz w dwóch wersjach wykończenia listew: gładkiej i tłoczonej (przypominającej fakturę drewna).

Żaluzje pionowe

Żaluzje pionowe, tzw. “verticale“, to rodzaj osłon okiennych, które dają dużą swobodę sterowania. Zapewniają odpowiednią ochronę przed słońcem a także gwarantują najwyższą jakość zastosowanych tkanin. Są przy tym proste w obsłudze i funkcjonalne pod względem aranżacyjnym. Sprawdzą się w biurze, domu i wszędzie tam, gdzie występują okna o dużej powierzchni. Dzięki nim stworzysz ciekawą i niebanalną przestrzeń.