Rolety materiałowe

Rolety materiałowe

Zobacz ofertęZobacz ofertę

Rolety dzień - noc

Rolety dzień - noc

Zobacz ofertęZobacz ofertę

Rolety materiałowe

Rolety materiałowe nie tylko chronią przed promieniami słonecznymi i ograniczają widoczność pomieszczeń z zewnątrz. Są także estetycznym dodatkiem do wystroju mieszkania.

Rolety wolnowiszące

Rolety wolnowiszące to osłony okienne mogące zastąpić zasłonę lub firankę (w zależności od dobranej tkaniny), dostępne także w wariancie dzień noc. Roleta montowana jest na całym otworze okiennym np. do ściany nad oknem, do sufitu, we wnęce okiennej, lub na ramie okiennej. Ten system jest bardzo praktyczny i łatwy w obsłudze, dzięki mechanizmowi łańcuszkowemu, który umożliwia zatrzymanie rolety na dowolnej wysokości.

Rolety tego typu mogą mieć duże rozmiary.

Bardzo bogata gama wzorów i kolorów tkanin o różnym stopniu przenikania światła, jednolite lub wzorzyste.

Rolety dachowe

Idealnie dopasowane do okien dachowych producentów FAKRO – VELUX – ROTO. Posiadają aluminiową maskownicę, która spełnia funkcję estetyczną oraz chroni materiał przed zabrudzeniem. Zastosowanie mechanizmu sprężynowego i hamulców sprawia, że tkanina jest zawsze naciągnięta. Rozmiar prowadnic pozwala dostosować nasze rolety do powszechnie występujących systemów okien dachowych.

Rolety dzień – noc

Rolety dzień – noc są ciekawym pomysłem na osłonięcie okna. W tym systemie osłona składa się z naprzemiennie ułożonych, poziomych pasów materiału.

Rolety w kasecie

Rolety w kasecie to niezmiennie jeden najpopularniejszych systemów zacieniających montowanych w polskich oknach. System zawdzięcza swoją popularność niezwykle prostej budowie, wysokiej estetyczne oraz możliwości montażu na oknach niezależnie od stopnia nachylenia otworu okiennego, także w oknach dachowych. Materiałowe rolety przeciwsłoneczne w kasetach i prowadnicach są dostępne w różnych wymiarach i zróżnicowanej gamie kolorystycznej, co bezkompromisowe umożliwia dopasowanie koloru rolet do charakteru wnętrza.