Rolety materiałowe

Rolety materiałowe

Zobacz ofertęZobacz ofertę

Rolety dzień - noc

Rolety dzień - noc

Zobacz ofertęZobacz ofertę

Rolety materiałowe

Rolety materiałowe nie tylko chronią przed promieniami słonecznymi i ograniczają widoczność pomieszczeń z zewnątrz. Są także estetycznym dodatkiem do wystroju mieszkania lub pomieszczeń o innym charakterze np. w biurach, szkołach świetlicach i wielu innych. Jest dużo możliwości i rodzajów ich montażu od bardzo niewielkich po wielkogabarytowe, z użyciem wszelkiego rodzaju tkanin od transparentnych po całkowicie zaciemniające.

Rolety wolnowiszące

Rolety wolnowiszące to osłony okienne mogące zastąpić zasłonę lub firankę (w zależności od dobranej tkaniny), dostępne także w wariancie dzień noc. Roleta montowana jest na całym otworze okiennym np. do ściany nad oknem, do sufitu, we wnęce okiennej, lub na ramie okiennej. Ten system jest bardzo praktyczny i łatwy w obsłudze, dzięki mechanizmowi łańcuszkowemu, który umożliwia zatrzymanie rolety na dowolnej wysokości.

Rolety tego typu mogą mieć duże rozmiary.

Bardzo bogata gama wzorów i kolorów tkanin o różnym stopniu przenikania światła, jednolite lub wzorzyste.

Rolety dachowe

Idealnie dopasowane do okien dachowych producentów FAKRO – VELUX – ROTO i innych..  Posiadają aluminiową maskownicę, która spełnia funkcję estetyczną oraz chroni materiał przed zabrudzeniem. Zastosowanie mechanizmu sprężynowego i hamulców sprawia, że tkanina jest zawsze naciągnięta. Rozmiar prowadnic pozwala dostosować nasze rolety do powszechnie występujących systemów okien dachowych. Do okien dachowych doskonale sprawdzają się plisy, szczególnie dedykowane są plisy typu ‘plaster miodu’ ich właściwości termoizolacyjne doskonale zabezpieczają przed nagrzewaniem i nasłonecznieniem pomieszczeń.

Rolety dzień – noc

Rolety dzień – noc są ciekawym pomysłem na osłonięcie okna. W tym systemie osłona składa się z naprzemiennie ułożonych, poziomych pasów materiału, możliwe jest zastosowanie tkanin o rożnej transparentności od delikatnie do całkowicie zaciemniających.

Rolety w kasecie

Rolety w kasecie to niezmiennie jeden najpopularniejszych systemów zacieniających montowanych w polskich oknach. System zawdzięcza swoją popularność niezwykle prostej budowie, wysokiej estetyczne oraz możliwości montażu na oknach niezależnie od stopnia nachylenia otworu okiennego, także w oknach dachowych. Materiałowe rolety przeciwsłoneczne w kasetach i prowadnicach są dostępne w różnych wymiarach i zróżnicowanej gamie kolorystycznej, co bezkompromisowe umożliwia dopasowanie koloru rolet do charakteru wnętrza.

Galeria