Żaluzje plisowane

Żaluzje plisowane

Zobacz ofertęZobacz ofertę

Żaluzje plisowane

Żaluzje plisowane potocznie określane jako “plisy“, stanowią jedno z najciekawszych rozwiązań w zakresie przesłon wewnętrznych. Umożliwiają dekorowanie zarówno okien standardowych, jak i tych o nietypowych kształtach (trapezy, trójkąty, wielokąty, półkola) i rozmieszczeniu.

Polecamy plisy ‘plaster miodu’ mają ciekawy wygląd, mniejszy skok harmonijki niż w plisach tradycyjnych, nie widać charakterystycznego dziurkowania a tkanina jest podwójna – doskonale zaciemnia a poza tym jest szczególnie polecana do okien dachowych gdzie zazwyczaj jest duży stopień nagrzewania pomieszczeń.

Żaluzje plisowane

Dzięki plisom przesłonisz dowolnie wybrany fragment okna, zarówno od góry, jak i od dołu. Zmiana położenia może odbywać się na kilka sposobów. Ciekawym rozwiązaniem są żaluzje obsługiwane za pomocą uchwytów zlokalizowanych na górnej i dolnej rynnie sterującej. Popularne są również systemy, które wykorzystują sznurek oraz łańcuszek koralikowy. Dla osób ceniących komfort i wygodę użytkowania oferujemy plisy wyposażone w mechanizm sprężynowy lub elektryczny.