Żaluzje drewniane, aluminiowe

Żaluzje drewniane, aluminiowe

Zobacz ofertęZobacz ofertę

Żaluzje pionowe

Żaluzje pionowe

Zobacz ofertęZobacz ofertę

Żaluzje

Żaluzje chronią pomieszczenia przed słońcem oraz niechcianymi spojrzeniami sąsiadów i przechodniów. Odpowiednio wysterowane pozwalają decydować o zaciemnieniu, nasłonecznieniu, temperaturze oraz prawidłowej cyrkulacji powietrza.
Stanowią one ważny element dekoracyjny domu. W zależności od wybranego systemu i kolorystyki, pomogą Ci kreować wizualne wrażenia wnętrza, korygować proporcje okna oraz całego pomieszczenia. Zaprojektowane z myślą o komforcie ich codziennego użytkowania, oferują różne sposoby montażu i sterowania.

Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane, bambusowe tworzą niepowtarzalny elegancki design. Dobór odpowiedniego koloru i szerokości lameli odmieni jakość Twoich pomieszczeń, pozwoli Ci w wyjątkowy i prosty sposób kontrolować światło, a także doda klasy i elegancji. Są wyjątkowo funkcjonalne i praktyczne, przy czym nie tracą na walorach estetycznych. To świetna propozycja dla każdego miłośnika łączenia sprawdzonych rozwiązań z nowoczesnymi trendami obowiązującymi w sztuce dekoracji wnętrz.

Żaluzje aluminiowe

Dostępne na rynku żaluzje aluminiowe różnią się znacząco od systemów spotykanych w latach 90-tych. Obecnie to nowoczesny system osłon okiennych, który również stanowi elegancki i funkcjonalny element wystroju wnętrz. Żaluzje aluminiowe pozwalają na regulację naświetlenia poprzez płynne nachylenie piórek.

Żaluzje faux wood

Żaluzje z tej kolekcji swoim wyglądem przypominają żaluzje drewniane, choć są wykonane z plastiku. Ze względu na swoją odporność na wilgoć i wodę są idealnym rozwiązaniem dla kuchni i łazienek.
Dostępne w trzech rozmiarach: 35 mm, 50 mm i 65 mm oraz w dwóch wersjach wykończenia listew: gładkiej i tłoczonej (przypominającej fakturę drewna).

Żaluzje pionowe

Żaluzje pionowe, tzw. “verticale“, to rodzaj osłon okiennych, które dają dużą swobodę sterowania. Zapewniają odpowiednią ochronę przed słońcem a także gwarantują najwyższą jakość zastosowanych tkanin. Są przy tym proste w obsłudze i funkcjonalne pod względem aranżacyjnym. Sprawdzą się w biurze, domu i wszędzie tam, gdzie występują okna o dużej powierzchni. Dzięki nim stworzysz ciekawą i niebanalną przestrzeń.